NEMOCNICE SUŠICE : KUDY K NÁM ZA PÉČÍ

Moderní budova
Příroda léčí s námi
Příjemné prostředí
Moderní lékařské vybavení
Kvalitní dlouhodobá péče
Přijímací hala
Vstřícný lékařský personál

Hledáme internisty


 

Kudy k nám za péčí

Jak se dostat do nemocnice

Ideální přístup pro pacienty do naší nemocnice je z jihovýchodní strany hlavní budovy z ulice Chmelenská./viz mapa/. Pacienti přijíždějící osobními vozidly mohou pohodlně zaparkovat na několika parkovacích plochách v bezprostřední blízkosti hlavního vchodu.

Orientace v nemocnici

V celé nemocnici je instalován přehledný informační systém se srozumitelným směrováním k jednotlivým oddělením. Ambulance i lůžková oddělení jsou navíc barevně odlišena. Bližší informace Vám poskytnou pracovnice recepce, která se nachází ve vstupním vestibulu u hlavního vchodu. Recepce má nepřetržitý provoz a slouží i k prodeji poukazů na úhradu regulačních poplatků za pohotovost.

Pro telefonické informace dále slouží 24 hodin denně telefonní linka 376 530 100,110.

Pro elektronický kontakt slouží e-mailová adresa:  info@nemocnice-susice.cz .

Popis nemocnice

Všechna lůžková odd. a ambulance se nacházejí ve 2 nemocničních budovách (Monoblok+Pavilon) spojených nadzemním můstkem.

V přízemí hlavní budovy (Monoblok) se nachází všechny odborné ambulance, vč. ambulance závodního lékaře a praktického lékaře pro děti a dorost. Zároveň zde funguje ambulance lékařské služby první pomoci (LSPP). Ordinační hodiny LSPP pro dospělé jsou: so+ne+svátek - nepřetržitě, v po - pá - 15.30-7.00 hodin, LSPP pro děti a dorost funguje nepřetržitě. Rovněž v přízemí pracuje celé radiodiagnostické oddělení (rentgeny, sonografie). V 1.nadzemním podlaží jsou lůžková oddělení - chirurgie, gynekologie a oddělení dětské, v 2.nadzemním podlaží je interní oddělení a větší část léčebny dlouhodobě nemocných. V 1.mezipatře naleznete klinické laboratoře (oddělení klinické biochemie a hematologie), je zde i příjem vzorků k vyšetření. Odběrová místnost pro odběr krve k vyšetření je ve vstupním vestibulu blízko hlavního vchodu. Oddělení léčebné rehabilitace se nachází v 1.patře monobloku.

 V menší vedlejší budově (Pavilon) je umístěna část léčebny dlouhodobě nemocných a část rehabilitačního oddělení, poskytující kromě základních fyzioterapeutických technik zejména lymfodrenáže. Do objektu pavilonu vstoupíte ze spodního parkoviště vchodem označeným „Pavilon“.

Myslíme na hendikepované

Celý areál nemocnice je bezbariérový. Na všech parkovištích u nemocnice jsou vyhrazena stání pro invalidy.

Nemocnice disponuje zároveň i  několika speciálními lůžky pro tělesně postižené pacienty.

 

Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ