NEMOCNICE SUŠICE : KUDY K NÁM ZA PÉČÍ

Moderní budova
Příroda léčí s námi
Příjemné prostředí
Moderní lékařské vybavení
Kvalitní dlouhodobá péče
Přijímací hala
Vstřícný lékařský personál

Hledáme internisty


 
Sušická nemocnice v červnu omezí provoz lůžkového interního oddělení

Sušice 28. května 2019 - Nemocnice Sušice z provozně-technických důvodů omezí od 5. do 20. června 2019 provoz interního lůžkového oddělení. Od dnešního dne proto přestává na toto oddělení přijímat pacienty. Provoz lékařské služby první pomoci pro děti i dospělé bude fungovat bez omezení v nepřetržitém režimu.

Vedení nemocnice o omezení provozu lůžkové interny informovalo okolní zařízení i záchrannou službu. "Akutní případy převezmou nemocnice Klatovy nebo Strakonice. Péče o pacienty je tedy zajištěna," říká ředitel nemocnice Ing. Jaroslav Kratochvíl.

Pacientům při náhlé změně zdravotního stavu pomůže lékařská pohotovost, která bude v sušické nemocnici fungovat nepřetržitě jako doposud. Omezení se nikterak nedotkne také provozu interní ambulance a rovněž další oddělení budou sloužit pacientům bez omezení. V běžném režimu bude fungovat i lůžkové oddělení následné péče.

Od 20. června se provoz lůžkového interního oddělení vrátí do standardního režimu a začne znovu přijímat pacienty. "Za vzniklé komplikace se pacientům omlouváme a vynaložíme ve spolupráci s Městem Sušice veškeré úsilí, aby o ně i přes toto omezení bylo plně postaráno," dodává Jaroslav Kratochvíl.

Kontakt pro více informací:
Lenka Holá, tisková mluvčí NEMOS SOKOLOV s.r.o. a Penta Hospitals CZ, s.r.o.
lenka.hola@pentahospitals.cz, tel. 602 300 271
  Informace ve formátu pdf...

Kudy k nám za péčí

Jak se dostat do nemocnice

Ideální přístup pro pacienty do naší nemocnice je z jihovýchodní strany hlavní budovy z ulice Chmelenská./viz mapa/. Pacienti přijíždějící osobními vozidly mohou pohodlně zaparkovat na několika parkovacích plochách v bezprostřední blízkosti hlavního vchodu.

Orientace v nemocnici

V celé nemocnici je instalován přehledný informační systém se srozumitelným směrováním k jednotlivým oddělením. Ambulance i lůžková oddělení jsou navíc barevně odlišena. Bližší informace Vám poskytnou pracovnice recepce, která se nachází ve vstupním vestibulu u hlavního vchodu. Recepce má nepřetržitý provoz a slouží i k prodeji poukazů na úhradu regulačních poplatků za pohotovost.

Pro telefonické informace dále slouží 24 hodin denně telefonní linka 376 530 100,110.

Pro elektronický kontakt slouží e-mailová adresa:  info@nemocnice-susice.cz .

Popis nemocnice

Všechna lůžková odd. a ambulance se nacházejí ve 2 nemocničních budovách (Monoblok+Pavilon) spojených nadzemním můstkem.

V přízemí hlavní budovy (Monoblok) se nachází všechny odborné ambulance, vč. ambulance závodního lékaře a praktického lékaře pro děti a dorost. Zároveň zde funguje ambulance lékařské služby první pomoci (LSPP). Ordinační hodiny LSPP pro dospělé jsou: so+ne+svátek - nepřetržitě, v po - pá - 15.30-7.00 hodin, LSPP pro děti a dorost funguje nepřetržitě. Rovněž v přízemí pracuje celé radiodiagnostické oddělení (rentgeny, sonografie). V 1.nadzemním podlaží jsou lůžková oddělení - chirurgie, gynekologie a oddělení dětské, v 2.nadzemním podlaží je interní oddělení a větší část léčebny dlouhodobě nemocných. V 1.mezipatře naleznete klinické laboratoře (oddělení klinické biochemie a hematologie), je zde i příjem vzorků k vyšetření. Odběrová místnost pro odběr krve k vyšetření je ve vstupním vestibulu blízko hlavního vchodu. Oddělení léčebné rehabilitace se nachází v 1.patře monobloku.

 V menší vedlejší budově (Pavilon) je umístěna část léčebny dlouhodobě nemocných a část rehabilitačního oddělení, poskytující kromě základních fyzioterapeutických technik zejména lymfodrenáže. Do objektu pavilonu vstoupíte ze spodního parkoviště vchodem označeným „Pavilon“.

Myslíme na hendikepované

Celý areál nemocnice je bezbariérový. Na všech parkovištích u nemocnice jsou vyhrazena stání pro invalidy.

Nemocnice disponuje zároveň i  několika speciálními lůžky pro tělesně postižené pacienty.

 

Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ