NEMOCNICE SUŠICE : PODĚKOVÁNÍ CHIRURGICKÉMU ODDĚLENÍ Z 19. 5. 2016

Moderní budova
Příroda léčí s námi
Příjemné prostředí
Moderní lékařské vybavení
Kvalitní dlouhodobá péče
Přijímací hala
Vstřícný lékařský personál

Hledáme internisty


 
Sušická nemocnice v červnu omezí provoz lůžkového interního oddělení

Sušice 28. května 2019 - Nemocnice Sušice z provozně-technických důvodů omezí od 5. do 20. června 2019 provoz interního lůžkového oddělení. Od dnešního dne proto přestává na toto oddělení přijímat pacienty. Provoz lékařské služby první pomoci pro děti i dospělé bude fungovat bez omezení v nepřetržitém režimu.

Vedení nemocnice o omezení provozu lůžkové interny informovalo okolní zařízení i záchrannou službu. "Akutní případy převezmou nemocnice Klatovy nebo Strakonice. Péče o pacienty je tedy zajištěna," říká ředitel nemocnice Ing. Jaroslav Kratochvíl.

Pacientům při náhlé změně zdravotního stavu pomůže lékařská pohotovost, která bude v sušické nemocnici fungovat nepřetržitě jako doposud. Omezení se nikterak nedotkne také provozu interní ambulance a rovněž další oddělení budou sloužit pacientům bez omezení. V běžném režimu bude fungovat i lůžkové oddělení následné péče.

Od 20. června se provoz lůžkového interního oddělení vrátí do standardního režimu a začne znovu přijímat pacienty. "Za vzniklé komplikace se pacientům omlouváme a vynaložíme ve spolupráci s Městem Sušice veškeré úsilí, aby o ně i přes toto omezení bylo plně postaráno," dodává Jaroslav Kratochvíl.

Kontakt pro více informací:
Lenka Holá, tisková mluvčí NEMOS SOKOLOV s.r.o. a Penta Hospitals CZ, s.r.o.
lenka.hola@pentahospitals.cz, tel. 602 300 271
  Informace ve formátu pdf...

Poděkování chirurgickému oddělení z 19. 5. 2016


Vážený pane řediteli,

opět jsem byl hospitalizovaný v sušické nemocnici a opět mne personál nemocnice přesvědčil o tom, že jsou to lidé na svých místech – zejména pak sestřičky mne svým vstřícným, ochotným a hodným chováním velmi mile překvapily, ale o tom až níže.

Okolo deváté hodiny večerní ve středu, 13. dubna, jsem byl s bolestmi břicha na chirurgické ambulanci, kde sloužící lékař rozhodl o mé hospitalizaci na chirurgickém oddělení nemocnice. Rád bych podotkl, že tentokrát jsem nemusel tak dlouho čekat, to mě zejména při mých bolestech, velmi potěšilo. Ještě před příjmem na lůžkovou část jsem musel na rentgen, kam mne dovezl sloužící sanitář. I on byl velmi milý a fajn.

 Následně jsem již byl převezen na lůžkové oddělení, kde zrovna noční měly opravdu vynikající a ochotné sestřičky – doufám, že správně napíši jména – paní Petrášková a Nováková. Nemám rád braní krve či jiné píchání jehel do mých rukou, ale musím říci, že sestřičky byly takové profesionálky, že jsem o tom téměř ani nevěděl a ani to nebolelo. Noc byla bohužel pro mě velmi nepříjemná. Byl jsem ale potěšen, jak často a ochotně ke mně sestřičky “běhaly“, jak mi v nepříjemných chvílích pomáhaly.

Uvědomuji si, že všichni z personálu chirurgického oddělení, včetně sanitářů a uklízeček, mají své osobní problémy, že ne vždy se jim daří, ale v práci jsou opravdoví profesionálové. Nikdy jsem neslyšel od nich po dobu šestidenní hospitalizace žádná špatná slova, vždy byly velmi ochotné, sanitáři byli ochotní, slušní a profesionální. Bohužel jsem nezískal na všechny sestřičky ani sanitáře jména, avšak chtěl bych všechny velmi pochválit a vyzdvihnout jejich práci – kdybych měl klobouk, smeknu před nimi.  Jmenovitě bych pak rád velmi pochválil paní/slečny: Naušovou, Petráškovou, Novákovou, Brejchovou, Koppovou, Procházkovou, Šatrovou, Šebestovou a Vrbovou. Doufám, že jsem všechna příjmení napsal správně.

Závěrem bych byl velmi rád, kdyby se pochvala k personálu dostala a zaměstnanci a zaměstnankyně chirurgického oddělení mohli být nějak oceněni. Vážím si jejich práce a jsem velmi rád, že v nemocnici pracují takovéto profesionálky a profesionálové.

Děkuji Vám mnohokrát.

Jsem s pozdravem
Martin Kramer – spokojený pacient nemocnice.


 

Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ