NEMOCNICE SUŠICE : PODĚKOVÁNÍ CHIRURGICKÉMU ODDĚLENÍ Z 19. 5. 2016

Moderní budova
Příroda léčí s námi
Příjemné prostředí
Moderní lékařské vybavení
Kvalitní dlouhodobá péče
Přijímací hala
Vstřícný lékařský personál

Hledáme internisty


 

Poděkování chirurgickému oddělení z 19. 5. 2016


Vážený pane řediteli,

opět jsem byl hospitalizovaný v sušické nemocnici a opět mne personál nemocnice přesvědčil o tom, že jsou to lidé na svých místech – zejména pak sestřičky mne svým vstřícným, ochotným a hodným chováním velmi mile překvapily, ale o tom až níže.

Okolo deváté hodiny večerní ve středu, 13. dubna, jsem byl s bolestmi břicha na chirurgické ambulanci, kde sloužící lékař rozhodl o mé hospitalizaci na chirurgickém oddělení nemocnice. Rád bych podotkl, že tentokrát jsem nemusel tak dlouho čekat, to mě zejména při mých bolestech, velmi potěšilo. Ještě před příjmem na lůžkovou část jsem musel na rentgen, kam mne dovezl sloužící sanitář. I on byl velmi milý a fajn.

 Následně jsem již byl převezen na lůžkové oddělení, kde zrovna noční měly opravdu vynikající a ochotné sestřičky – doufám, že správně napíši jména – paní Petrášková a Nováková. Nemám rád braní krve či jiné píchání jehel do mých rukou, ale musím říci, že sestřičky byly takové profesionálky, že jsem o tom téměř ani nevěděl a ani to nebolelo. Noc byla bohužel pro mě velmi nepříjemná. Byl jsem ale potěšen, jak často a ochotně ke mně sestřičky “běhaly“, jak mi v nepříjemných chvílích pomáhaly.

Uvědomuji si, že všichni z personálu chirurgického oddělení, včetně sanitářů a uklízeček, mají své osobní problémy, že ne vždy se jim daří, ale v práci jsou opravdoví profesionálové. Nikdy jsem neslyšel od nich po dobu šestidenní hospitalizace žádná špatná slova, vždy byly velmi ochotné, sanitáři byli ochotní, slušní a profesionální. Bohužel jsem nezískal na všechny sestřičky ani sanitáře jména, avšak chtěl bych všechny velmi pochválit a vyzdvihnout jejich práci – kdybych měl klobouk, smeknu před nimi.  Jmenovitě bych pak rád velmi pochválil paní/slečny: Naušovou, Petráškovou, Novákovou, Brejchovou, Koppovou, Procházkovou, Šatrovou, Šebestovou a Vrbovou. Doufám, že jsem všechna příjmení napsal správně.

Závěrem bych byl velmi rád, kdyby se pochvala k personálu dostala a zaměstnanci a zaměstnankyně chirurgického oddělení mohli být nějak oceněni. Vážím si jejich práce a jsem velmi rád, že v nemocnici pracují takovéto profesionálky a profesionálové.

Děkuji Vám mnohokrát.

Jsem s pozdravem
Martin Kramer – spokojený pacient nemocnice.


 

Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ