NEMOCNICE SUŠICE : PODĚKOVÁNÍ SUŠICKÉ INTERNĚ A PANÍ DOKTORCE FOLTÝNOVÉ-CAISOVÉ Z 10.8.2017

Moderní budova
Příroda léčí s námi
Příjemné prostředí
Moderní lékařské vybavení
Kvalitní dlouhodobá péče
Přijímací hala
Vstřícný lékařský personál

Hledáme internisty


 
Sušická nemocnice v červnu omezí provoz lůžkového interního oddělení

Sušice 28. května 2019 - Nemocnice Sušice z provozně-technických důvodů omezí od 5. do 20. června 2019 provoz interního lůžkového oddělení. Od dnešního dne proto přestává na toto oddělení přijímat pacienty. Provoz lékařské služby první pomoci pro děti i dospělé bude fungovat bez omezení v nepřetržitém režimu.

Vedení nemocnice o omezení provozu lůžkové interny informovalo okolní zařízení i záchrannou službu. "Akutní případy převezmou nemocnice Klatovy nebo Strakonice. Péče o pacienty je tedy zajištěna," říká ředitel nemocnice Ing. Jaroslav Kratochvíl.

Pacientům při náhlé změně zdravotního stavu pomůže lékařská pohotovost, která bude v sušické nemocnici fungovat nepřetržitě jako doposud. Omezení se nikterak nedotkne také provozu interní ambulance a rovněž další oddělení budou sloužit pacientům bez omezení. V běžném režimu bude fungovat i lůžkové oddělení následné péče.

Od 20. června se provoz lůžkového interního oddělení vrátí do standardního režimu a začne znovu přijímat pacienty. "Za vzniklé komplikace se pacientům omlouváme a vynaložíme ve spolupráci s Městem Sušice veškeré úsilí, aby o ně i přes toto omezení bylo plně postaráno," dodává Jaroslav Kratochvíl.

Kontakt pro více informací:
Lenka Holá, tisková mluvčí NEMOS SOKOLOV s.r.o. a Penta Hospitals CZ, s.r.o.
lenka.hola@pentahospitals.cz, tel. 602 300 271
  Informace ve formátu pdf...

Poděkování sušické interně a paní doktorce Foltýnové-Caisové z 10.8.2017

Včera v podvečerních hodinách jsem musel vyhledat lékařskou pohotovost po včelím štípnutí, kdy noha začala nadměrně otékat a tvořily se na ní puchýře.

Nejdříve jsem se rozmýšlel jestli zvolím nemocnici v Klatovech a nebo sušickou. Sušická je sice o půl cesty blíž k mému bydlišti, ale měl jsem zde jednu předchozí špatnou zkušenost, tak jsem váhal...

Nakonec jsem se přece jen rozhodl, že to zkusím. K velkému překvapení již paní na recepci byla velmi milá a po jejím odkázání na internu jsem byl překvapen ještě víc.

Zdravotní personál byl velice milý a vstřícný. Zvláště bych chtěl pochválit paní doktorku Foltýnovou-Caisovou za profesionální a hlavně lidský způsob přístupu k pacientům.

Je vidět, že vše je jen o lidech a takových by si měla nemocnice vážit.

Karel Tůma
Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ