NEMOCNICE SUŠICE : PODĚKOVÁNÍ SUŠICKÉ AMBULANCI Z 10. ČERVENCE 2017

Moderní budova
Příroda léčí s námi
Příjemné prostředí
Moderní lékařské vybavení
Kvalitní dlouhodobá péče
Přijímací hala
Vstřícný lékařský personál

Hledáme internisty


 
Sušická nemocnice v červnu omezí provoz lůžkového interního oddělení

Sušice 28. května 2019 - Nemocnice Sušice z provozně-technických důvodů omezí od 5. do 20. června 2019 provoz interního lůžkového oddělení. Od dnešního dne proto přestává na toto oddělení přijímat pacienty. Provoz lékařské služby první pomoci pro děti i dospělé bude fungovat bez omezení v nepřetržitém režimu.

Vedení nemocnice o omezení provozu lůžkové interny informovalo okolní zařízení i záchrannou službu. "Akutní případy převezmou nemocnice Klatovy nebo Strakonice. Péče o pacienty je tedy zajištěna," říká ředitel nemocnice Ing. Jaroslav Kratochvíl.

Pacientům při náhlé změně zdravotního stavu pomůže lékařská pohotovost, která bude v sušické nemocnici fungovat nepřetržitě jako doposud. Omezení se nikterak nedotkne také provozu interní ambulance a rovněž další oddělení budou sloužit pacientům bez omezení. V běžném režimu bude fungovat i lůžkové oddělení následné péče.

Od 20. června se provoz lůžkového interního oddělení vrátí do standardního režimu a začne znovu přijímat pacienty. "Za vzniklé komplikace se pacientům omlouváme a vynaložíme ve spolupráci s Městem Sušice veškeré úsilí, aby o ně i přes toto omezení bylo plně postaráno," dodává Jaroslav Kratochvíl.

Kontakt pro více informací:
Lenka Holá, tisková mluvčí NEMOS SOKOLOV s.r.o. a Penta Hospitals CZ, s.r.o.
lenka.hola@pentahospitals.cz, tel. 602 300 271
  Informace ve formátu pdf...

Poděkování sušické ambulanci z 10. července 2017

Vážený pane řediteli,

dovoluji si Vám a Vašemu teamu poděkovat za kvalitní péči, která mi byla poskytnuta 10. července 2017.
Po pádu ze žebříku jsem měl několik menších tržných ran na hlavě a ruce.
Ty mi byly na ambulanci ochotně zašity, při vyšetření na rentgenu se však ukázalo, že mám zlomený bederní obratel L1. Vaši lidé rozhodli že je třeba provést snímek na CT, neprodleně mne ohlásili v Klatovech a zajistili převoz sanitkou. Tam bylo CT provedeno a rozhodnuto o operaci v FN Plzeň.

Díky ochotě a profesionalitě Vašich lidí operace v Plzni proběhla již následující den 11.7.
Ještě jednou děkuji.
S pozdravem,
Ing. Karel Příhoda
Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ