NEMOCNICE SUŠICE : O NEMOCNICI

Cesta: www.nemocnice-susice.cz > O nemocnici
Moderní budova
Příroda léčí s námi
Příjemné prostředí
Moderní lékařské vybavení
Kvalitní dlouhodobá péče
Přijímací hala
Vstřícný lékařský personál

Hledáme internisty


 

O nemocnici

Nemocnice Sušice je menší, útulné, přitom moderní zdravotnické zařízení, které má v regionu své nezastupitelné místo. Nemocnice má jedinečnou polohu při vstupu do Národního parku Šumava, je výborně vybavené a má skvělý tým zdravotnického personálu.

V Sušici dnes výborně funguje interní oddělení a oddělení následné péče. V provozu je ambulance zaměřená na gastroenterologickou endoskopii, je zde gynekolog, dětská a alergologická ambulance ale například i echokardiografie.

Je zde úžasné rehabilitační oddělení, kde pracují odborníci špičkové, profesionální úrovně. Zajištěná je zde lékařská pohotovost pro děti i dospělé. Dále má nemocnice funkční laboratoře a oddělení zobrazovacích metod.

Nemocnice patří městu Sušice,
od roku 2015 ji provozovala společnost NEMOS Group, a.s. V březnu letošního roku do ní vstoupila Penta a koupila její většinový podíl. Obchodní transakce podléhala schválení antimonopolního úřadu, od konce října 2017 ji provozuje společnost Penta Hospitals CZ

Ta chce zdravotnické zařízení dále rozvíjet ve prospěch obyvatel Sušicka. Například postupně otevřít a rozvíjet další odborné ambulance. Zároveň chce ale ručit za to, že se v něm bude poskytovat taková péče, u které bude moci garantovat vysokou odbornost a kvalitu, jakou nabízí v dalších zdravotnických zařízeních, které společnost PentaHospitals CZ provozuje v Česku i v zahraničí.

O společnosti Penta Hospitals
Penta Hospitals CZ buduje síť zdravotnických zařízení. Vlastní Nemocnici Vrchlabí, Nemocnici Ostrov a ambulantní zařízení v Karlových Varech. Dále provozuje Nemocnici Sokolov. Je součástí nadnárodního holdingu Penta Hospitals International, který provozuje ve střední Evropě více než 30 nemocnic a 40 ambulantních zařízení. Dlouhodobým cílem je poskytovat komplexní péči napříč zdravotnictvím


NEMOS SOKOLOV s.r.o.

Na Florenci 2116/15, Nové Město, 110 00 Praha 1 

ZZ Nemocnice Sušice 

Chmelenská 117

342 01 Sušice 

2 členné představenstvo (platné od 15. 12. 2017): MUDr. Václav Jirků, Mgr. Barbora Vaculíková

Sídlo společnosti (platné od 3. 1. 2018): Na Florenci 2116/15, Nové Město, 110 00 Praha 1

Ředitel zdravotnického zařízení Nemocnice Sušice
: Ing. Jaroslav Kratochvíl

IČO: 24747246

DIČ: CZ699004572 

 

Rozvoj průmyslu i nárůst obyvatelstva v Sušici na sklonku 19. století kladl vyšší nároky na zdravotnické a nemocniční služby. V roce 1898 byla na okraji města dostavena a slavnostně otevřena C. k. veřejná okresní nemocnice Františka Josefa I.
Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ