NEMOCNICE SUŠICE : PRO DĚTI A DOROST

Cesta: www.nemocnice-susice.cz > Praktičtí lékaři > Pro děti a dorost
Moderní budova
Příroda léčí s námi
Příjemné prostředí
Moderní lékařské vybavení
Kvalitní dlouhodobá péče
Přijímací hala
Vstřícný lékařský personál

Hledáme internisty


 

Pro děti a dorost

Přijímáme nové dětské pacienty!

  

Lékař:                                   MUDr. Eva Chocová

Sestra:                                  Václava Hasmannová

Ambulance PLDD se nachází v přízemí budovy monobloku v blízkosti hlavního vchodu.

Ordinace je ambulancí praktického lékaře pro děti a dorost (všeobecného dětského lékařství). Praktický lékař poskytuje léčebnou a preventivní péči – tedy jako „obvodní lékař“ pro registrované pacienty ve věku 0 do ukončeného 18.roku věku.

Umístění ordinace PLDD do budovy nemocnice umožňuje v případě potřeby okamžité využití příslušného odborného pracoviště nemocnice, vč. laboratoří a rentgenového oddělení (RTG + sonografie).

Preventivní prohlídky
praktickým lékařem pro děti a dorost jsou jednou z největších vymožeností pediatrické péče v ČR. Jedná se o jeden z nejpropracovanějších systémů i mezi nejvyspělejšími státy Evropské unie. Prevence jsou plně hrazeny ze zdravotního pojištění.

Náplní prohlídek je zhodnotit tělesný, neuropsychický a sociální vývoj dítěte, dále průběžná kontrola očkování, zhodnocení zdravotních možností při výběru povolání, atd..

Očkování

Dále provádíme povinná, nepovinná i doporučená očkování dětí na vyžádání rodičů (např. vakcínami Cervarix, Silgard, Prevenar 13, Synflorix). Povinné očkování dětí do 19 let je prováděno dle platného očkovacího kalendáře, nepovinná očkování jsou poskytována za úhradu.


Ordinační hodiny – praktický lékař pro děti a dorost:

  

Po

10.30-11.30

12.00-14.30

Út


12.30-15.30

St

08.00-11.30

(pro zdravé kojence)

13.00-15.30

(pro nemocné)

Čt

7.00-11.3013.00-15.00

Telefon: 376 530 150

Mimo ordinační hodiny bude dítě v akutních případech ošetřeno v nemocnici v rámci lékařské služby první pomoci nebo může být přijato k hospitalizaci na dětské oddělení.


Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ